«SmartJob: інтегрований ресурс для ефективного пошуку роботи в цифровому світі» - проект ГО «Харківський громадський центр сприяння приватним ініціативам», що реалізований у партнерстві з Харківським обласним та Харківським міським центрами зайнятості за фінансової підтримки Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради для сприяння успішному працевлаштуванню громадян незалежно від віку, професійного досвіду чи місця проживання.

Відеокурси присвячені техніці пошуку роботи, складанню конкурентного резюме, навикам проходження співбесіди, розвитку ділових якостей необхідних для професійного зростання, побудови кар'єри, заснуванню власної справи.

Вебінари та індивідуальні відеоконсультації розширять простір для комунікацій. Для ознайомлення користувачів порталу з реальними потребами ринку праці у Харківській області до проведення вебінарів залучаються представники громадських організацій, благодійних фондів та роботодавців.

Відеорезюме - дозволить продемонструвати особисті якості, професійні досягнення, підкреслити власні переваги. А інструмент для створення відеорезюме допоможе відшліфувати власну презентацію до блиску та показати роботодавцю найсильніші сторони.

Для роботодавців відеорезюме – це можливість отримати первинне враження про претендентів на роботу, прийняти рішення щодо запрошення пошукачів на співбесіду.

Модуль «Мій профіль» розроблений для донесення роботодавцю повної інформації про шукача роботи. Відомості про освіту та навички наочно підтвердять сканкопії дипломів, записів з трудової книжки, рекомендаційних листів з попередніх місць роботи. «Мій профіль» стане в нагоді і прихильникам дистанційної освіти. Вся інформація стане доступною роботодавцю, за умови відправки унікального посилання на Профіль.

Молодь, шукачі роботи, безробітні - кожен знайде для себе підходящий інструмент для досягнення професійного успіху, отримає вміння позиціонувати професійні здібності, самовдосконалиться. Сервіси SmartJob доступні не лише харків’янам, а й всім громадянам України, корисні як для професіоналів, так і претендентів на роботу без досвіду. Це можливість безкоштовно вдосконалювати методи ділової комунікації, отримати кваліфіковану пораду, створити імідж професіонала, який вільно орієнтується у світі сучасних технологій.